fbpx

Andrzej Dąbrowski

27 października 2018

Brak komentarzy

Start Bez kategorii

Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Trochę inaczej, odważniej, kto powiedział, że musi być tradycyjnie? W tym tygodniu intensywnie tworzymy w naszej pracowni dekoracje nagrobków na zbliżające się święto. Wiele pracy jeszcze przed nami, a już dziś zapraszam na Poznaj Kwiaty Pamięci – Drzwi Otwarte.

W dekoracjach na Wszystkich Świętych staramy się w naszej pracowni Kwiaty pamięci przełamywać standardy. Jeżeli chcesz uzyskać nieszablonową kompozycję (a na pewno chcesz) to zaufaj i powierz nam to zadanie.

Gdy liczy się jakość a nie jakoś …

Nie ważne czy z kwiatów naturalnych czy sztucznych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość przy doborze materiałów florystycznych na kompozycje, które wykonujemy w naszej pracowni Kwiaty pamięci. Jeżeli chcesz uzyskać nieszablonową kompozycję (a na pewno chcesz) to zaufaj i powierz nam to zadanie.

Kompozycja na grób z kwiatów sztucznych

Kompozycja na grób z kwiatów sztucznych

Już niewiele czasu zostało do uroczystości Wszystkich Świętych. Nie masz pomysłu jak udekorować grób bliskiej osoby? Floryści rzadko proponują nowoczesne dekoracje grobów. W naszej pracowni Kwiaty pamięci odchodzimy od szablonów, szukamy nowych, odważnych kompozycji. Wielu naszych klientów tego od nas oczekuje. Zapraszamy – na pewno Cię czymś zainspirujemy!

Czy znacie już nasz fanpage Kwiaty pamięci?

Kwiaty pamięci to pracownia florystyczna specjalizująca się w dekoracjach nagrobnych. Zapraszamy do naszego sklepu gdzie przedstawiamy nasze propozycje na Wszystkich Świętych. Zobaczcie, jakie propozycje przygotowaliśmy na zbliżającego się Święto Zmarłych. Zachęcamy do składania zamówień na Wszystkich Świętych!

Zapraszamy również do osobistej wizyty w salonie florystycznym Amazonia, gdzie takie kompozycje można zamówić i odebrać.

Kompozycja na grób z kwiatów sztucznych

W tym tygodniu intensywnie tworzymy w naszej pracowni dekoracje nagrobków na zbliżające się święto. Wiele pracy jeszcze przed nami, a już dziś zapraszam na Poznaj Kwiaty Pamięci – Drzwi Otwarte.
Czekamy na Państwa w godzinach 10.00 do 14.00 z pachnącą kawą, pysznymi smakołykami!

Serdecznie zapraszamy
Zespół Grupy Florystycznej Florand

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.