fbpx

O nas

Start

O nas

O nas

Amazonia to wyjątkowy salon florystyczny, nie mający odpowiednika na lokalnym rynku

Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

Istnieje potrzeba piękna w miejscach, w których przebywamy, pracujemy, mieszkamy, odpoczywamy lub uczestniczymy w uroczystych i ważnych wydarzeniach.

Kwiaty wnoszą to piękno w najszlachetniejszy sposób, a dzięki talentowi,wiedzy i doświadczeniu florysty harmonijnie dopełniają lub wręcz kreują urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi. Tam gdzie mieszkamy i pracujemy, zieleń jest koniecznością. Sprawia, że pomieszczenie staje się przytulniejsze i zdrowsze. Kwiaty wpływają kojąco na zapracowanych i zestresowanych.

Robimy właściwe rzeczy, we właściwym czasie.

15

SPECJALISTÓW

100

ŚLUBÓW

47

LOKALIZACJI

10

PARTNERÓW

01. Doświadczenie

Zamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych.

02. Profesjonalizm

Dzięki talentowi, wiedzy i doświadczeniu harmonijnie dopełniamy lub wręcz kreujemy urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi.

03. Gwarancja

Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.

04. Jakość

Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość oraz najwyższą jakość. Oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa to nasze atuty.