fbpx

Dlaczego niektóre kwiaty są czerwone?

Andrzej Dąbrowski

30 stycznia 2017

Brak komentarzy

Start Kwiaty

Na kryzys luksusowe kwiaty

Na kryzys luksusowe kwiaty

Wszyscy dookoła mówią o kryzysie, a my do naszych kwiaciarni dostarczyliśmy kolejną dostawę luksusowych kwiatów sztucznych. Nie są tanie, ale i nie mogą być, bo są to rośliny najwyższej jakości, łudząco przypominające odpowiedniki w naturze.

W naszej pracowni przygotowaliśmy z nich oryginalne, starannie dobrane kompozycje, w których ważna jest forma i kolorystyka. W naszej hurtowni i kwiaciarniach można również kupić pojedyncze egzemplarze tych roślin i kwiatów.

 

Najciekawsze jest to, że zaraz po dostawie najdroższe, ale i najpiękniejsze kompozycje sprzedają się najszybciej, w zasadzie „na pniu”. Wniosek nasuwa się taki, że klienci pomimo kryzysu poszukują pięknych kompozycji, choć muszą się liczyć z dużym wydatkiem. Wbrew pozorom ten wydatek może okazać się oszczędnością, gdyż kupując piękną kompozycję z kwiatów sztucznych koszt dekoracji rozłoży się w zdecydowanie dłuższym czasie, niż w przypadku odpowiednika z kwiatów ciętych. Generalnie w naszej pracy preferujemy kwiaty naturalne, jednak przepiękne kwiaty sztuczne są bardzo dekoracyjne i przede wszystkim praktyczne. Odpowiednio wykonana kompozycja będzie cieszyła oczy nabywcy bardzo długo … dopóki się nie znudzi.

 

W kwiaciarniach Bukieciarz przygotowaliśmy nową ekspozycię z białych i różowych medinilli, datur w kolorach od bieli do fioletu. Jak zwykle można znaleźć storczyki phalaenopsis, wanda, oncydium w wielu kolorach i wielkościach, piękne gloriozy, hortensje, anemony, Tym razem dostępnych jest wiele gałęzi, liści, pnączy, których nie może zabraknąć w pięknych kompozycjach.

   

W salonie florystycznym Amazonia wyeksponowaliśmy piękne egzotyczne kompozycje z bananowca, storczyków, protei, kurkumy. Największe zainteresowanie wzbudza kwiat bananowca z kiścią malutkich bananów. Nikt nie przechodzi obojętnie, chcąc sprawdzić ich autentyczność.

Zachęcam do odwiedzenia naszych kwiaciarni, przypominam o rabatach dla naszych stałych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.